Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Atabi

Dla firmy Atabi, zajmującej się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie oprogramowania i sprzętu do komunikacji osób niepełnosprawnych, przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy warsztaty Marketing SMRT. 

W podsumowaniu warsztatów pani Kasia Łuszczak napisała:

„Komunikacja jest dla nas absolutnym priorytetem. Zaprosiliśmy do Atabi ekspertki z MOMA Marketing, aby zyskać nowe umiejętności w zakresie komunikacji z naszymi Klientami i komunikacji wewnętrznej w firmie, aby w efektywny sposób wspierać i doradzać  class=
Pani Monika Śleziońska i Pani Marta Cała-Sturzbecher wskazały nam kierunki rozwoju i obszary, dzięki którym będziemy mogli być bliżej Waszych potrzeb  class=?
MOMA Marketing – serdecznie dziękujemy za owocne, inspirujące spotkanie  class=

Bardzo dziękujemy!
Ba?


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';