Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

4COM

Spółka 4COM w 2015 roku obchodziła 15-lecie działalności. Współpraca z MOMA zaowocowała utworzeniem (pierwszej w historii firmy) strategii komunikacji, realizowanej przez naszą agencję w bieżącym roku. W ramach działań zorganizowaliśmy także urodzinowy bankiet, podczas którego Prezes 4COM, Magdalena Trojak, prezentowała plany spółki na kolejny okres. Event odbył się w najwyższym budynku w Katowicach – w Altusie. Łącząc ofertę czterech działów firmy – obsługa IT, analiza procesów biznesowych, sieci i zabezpieczenia – przygotowaliśmy elementy scenariusza eventu i wystroju Skybaru. Nawiązaliśmy do informatycznego świata, stosując analogię do filmu Awatar.

Gdy emocje związane z jubileuszem opadły, spółka skupiła się na celu – kolejne 15 lat funkcjonowania w coraz większym tempie. My wspieraliśmy Zarząd w tym, by realizowane cele były w odpowiedni sposób komunikowane otoczeniu.

Zdjęcia: Studio MUNA

[galeria:87]


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';