Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Arena Gliwice w gronie klientów MOMA

Intensywne trzy miesiące, które są za nami, zaowocowały bardzo efektownym rozpoczęciem współpracy z Areną Gliwice. Kilka eventów, kilkadziesiąt redakcji i godziny rozmów i ustaleń. Od kwietnia MOMA oficjalnie czuwa nad komunikacją Areny Gliwice.[more]
Arena Gliwice rozpoczęła oficjalną komunikacją już w kwietniu, zapraszając media na prasową. Jednak przed odwiedzającymi ten nowo otwarty i jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce otworzył drzwi z początkiem maja. Wówczas odbyły się Dni Otwarte. Kolejnym eventem, organizowanym przez Arenę były trzy Strefy Kibica, podczas których swoje terenowe studio i nagrania na żywo miało kilkanaście stacji ogólnopolskich. MOMA obsługiwała komunikacyjnie wszystkie wydarzenia organizowane w Arenie.
 
Jednym z pierwszych zrealizowanych działań było opracowanie strategii marketingowej i utworzenie planu komunikacji. Jako claim przyjęliśmy

Do naszych zadań należą przede wszystkim kontakty z mediami czuwanie nad komunikacją Areny Gliwice w kanałach oficjalnych, w tym w social media. Do projektu oddelegowaliśmy Martę Cała-Sturzbecher i Patrycję Sopalską. Dodatkowo Marta pełni rolę rzecznika prasowego obiektu.

http://www.proto.pl/aktualnosci/arena-gliwice-z-agencja
https://publicrelations.pl/arena-gliwice-z-agencja-moma/
http://www.newsline.pl/news/zbranzy/art10016,arena-gliwice-z-agencja-moma.html


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';