Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Biblioteka Narodowa – instytucja z tradycjami i pomysłem

W zasadzie przecież jedno nie przeczy drugiemu. Tradycja kojarzy się ze skostniałym podejściem i brakiem elastyczności. Instytucja o tradycyjnych wartościach nie musi taka być.
[more]
Dowodem na to jest najnowszy projekt Biblioteki Narodowej – Polona Typo (polona.pl). Projekt jest nowy, dlatego jeszcze nie wiem, jakimi innymi kanałami będzie promowany. Na tą chwilę natknęłam się na niego w Internecie. Jak pewnie kilka innych milionów użytkowników. Klikamy, korzystamy z aplikacji, publikujemy. Dzięki nam o projekcie dowiadują się kolejne rzesze internautów. Teraz wystarczyłoby podkręcić kampanię informacyjną za pomocą dostarczenia wiedzy za pomocą mediów (media relations) i gotowe. Koszt? Wykonanie apki i opłacenie agencji PR. Proste, nowatorskie i pomysłowe. Dajemy 5+.

MA


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';