Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

BUDowanie MArki – czyli wszystko o komunikacji marketingowej w branży budowlanej

W ramach współpracy Agencji Marketingowej MOMA z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi MA wystąpiła w roli prelegenta na jednym z największych w Europie spotkań przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców i inwestorów – Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA.
[more]
Organizator zadbał o to, aby w czasie czterech dni targowych oprócz nowinek technologicznych nie zabrało także potężnej dawki wiedzy oraz spotkań z fachowcami i praktykami.

W związku ze zmieniającymi się trendami oraz potrzebami rynku, a także ze stopniowym otwieraniem się branży budowlanej na wykorzystanie narzędzi marketingowych w komunikacji z Klientem (coraz częściej będącym klientem indywidualnym DIY), MA zaprosiła branżę budowlaną do dyskusji na temat skutecznego budowania marki.

Obecnie jest niezwykle trudno wyróżnić się pośród produktów i usług zalewających rynek. MA uświadamiała słuchaczom, że to właśnie przemyślane i precyzyjne budowanie marki może pozwolić jej na bycie na topie.

BUDMA już za nami – jednak nie spoczywamy na laurach i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania w Poznaniu. A jeśli o laury chodzi, to ten wiecznie zielony symbol mądrości i chwały towarzyszyć nam będzie już niebawem na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA.  Tam MA udowodni, że sukces ma kolor zielony 🙂


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';