Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Ewa De Luca i MOMA – współpraca z rozmachem

Pani Ewa De Luca znalazła naszą agencję w sieci i zdacydowała, że chce z nami pracować. My po pierwszej rozmowie też byłyśmy już do tego przekonane. I tak z dumą stałyśmy się wykonawcą strategii budowania marki osobistej Ewa De Luca.[more]
Zanim jednak powstała strategia, spotkałyśmy się na warsztatach strategicznych Marketing SMART i wspólnie, warsztatowo opracowałyśmy kierunki działania, narzędzia i komunikaty. Byłyśmy gotowe do działania. Teraz kończymy stronę internetową, rozkręcamy kanały social media i przygotowujemy się do kolejnych działań, które na razie muszą pozostać tajemnicą. To, czym możemy się pochwalić, to zwycięstwo pani Ewy w sosnowieckim konkursie na mural 3D. Dzieki temu każdy będzie mógł zobaczyć na własne oczy efekty pracy tej nietuzinkowej artystki. A to okazja wyjątkowa, bo na co dzień pani Ewa tworzy obrazy, płaskorzeźby i inne formy plastycznej ekspresji we wnętrzach prywatnych, na ścianach mieszkań, domów oraz innych inwestycji, które często nie są wystawione na widok publiczny. 

https://silesion.pl/nowy-mural-powstanie-w-sosnowcu-i-to-w-3d-01-08-2018
https://sosnowiecki.pl/i,powstanie-kolejny-mural-tym-razem-bedzie-trojwymiarowy,200274,826225.html


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';