Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Funeral Marketing

W sprzedaży usług pogrzebowych nie mamy do czynienia z klientem, który jest gotów na zakup w każdej chwili. Mamy przed sobą odbiorcę, który z usług zakładu pogrzebowego skorzysta pod wpływem momentu, gdy nadejdzie taka konieczność.
Naszym zadaniem jest ustalenie takiej strategii komunikacji z otoczeniem, która sprawi, że klient – gdy będzie musiał skorzystać z usług pogrzebowych – wybierze właśnie TEN zakład spośród wielu.
Wyniki naszych audytów i badań pokazują, jak bardzo odmienny jest proces zakupowy w branży usług funeralnych w stosunku do innych obszarów rynku.
Filary komunikacji muszą być silne, a równocześnie jak najbardziej dopasowane do wyjątkowych potrzeb odbiorców.

Pomożemy Ci zdobyć rynek w sposób strategiczny i planowy.
Rzetelnie i metodycznie przeanalizujemy rynek, opracujemy założenia strategiczne i komunikacyjne oraz kanały komunikacji z klientami. Zaplanujemy też i przeprowadzimy kampanię dla Twojego biznesu.

Nasza specjalizacja w dziedzinie marketingu funeralnego znalazła wyraz m.in. w udziale w kilku wydarzeniach branżowych w roli eksperta oraz na uruchomionej stronie internetowej o charakterze informacyjnym – www.marketingfuneralny.pl. Znajdziesz tam praktyczne informacje i wskazówki dot. komunikacji marketingowej oraz nowości z branży.


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';