Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Gold Mine Audit

Autorska metoda analizy przedsiębiorstwa

Komunikacja z otoczeniem to coś, co robi KAŻDE przedsiębiorstwo. Kluczem do komunikacyjnego sukcesu jest określenie podstawy przekazu marketingowego, najważniejszego i najcenniejszego elementu – złota Twojej firmy.
 
Złoto komunikacji (silne strony przedsiębiorstwa) wydobywa się poprzez odpowiednie procesy.
1.      CURING – marketer na bazie swojego doświadczenia odnajduje i identyfikuje obszary „do odwiertu“, czyli te które będą audytowane.
2.      EXTRACTION – gdy skały zostaną już wysadzone rusza machina pozyskiwania informacji z wnętrza organizacji.
3.      SORTING – pozyskane informacje zostają wrzucone do różnych maszyn – narzędzi analitycznych.
4.      GOLD SEPARATION – żeby stworzyć czystą jednolitą masę – spójną definicję przedsiębiorstwa – niezbędne jest dodanie odpowiednich składników otoczenia wewnętrznego i wrzucenie do specjalnego pieca.
5.      GOLD FORMATION – gorące złoto o czystości ok. 80% przelewane jest do form w kształcie sztabek – zdefiniowanej tożsamości przedsiębiorstwa. Sztabki zanurzane są w wodzie kreatywności, dzięki czemu powstaje claim – główny przekaz komunikacji marketingowej.
 


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';