Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Grupa CARGO

Grupa CARGO to firma, działająca na polu szkoleń transportowych i zawodowych, oferująca wsparcie doradcze dla firm, a także organizację eventów motoryzacyjnych. MOMA świadczy dla CARGO usługi marketingowe, pełniąc rolę zewnętrznego działu. Marta Cała-Sturzbecher jest rzecznikiem prasowym.

Nawiązanie współpracy jesienią 2015 roku zaowocowało konferencją prasową, której celem było poinformowanie rynku o nowo otwieranym obiekcie – Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy. Dzięki naszemu doświadczeniu już w kilka tygodni po podpisaniu umowy ściągnęliśmy do Jaworzna kilkanaście redakcji lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich. Polsat NEWS nadawał na żywo, realizując z CARGO temat dnia.

Koniec roku to planowanie działań na 2016 rok. Po przyjęciu przez Zarząd planu, harmonogramu i budżetu, podjęliśmy się realizacji.

[galeria:95]


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';