Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

IPB Decoration

Dla firmy IPB Decoration – producenta i eksportera dekoracji i iluminacji świetlnych –  agencja MOMA opracowała strategię komunikacji na 2016 rok oraz pełni rolę wykonawcy zapisanego w strategii planu.
 
W ramach umowy została zaprojektowana Księga Identyfikacji Wizualnej, prowadzone są intensywne działania w social mediach zobacz profil na FB, powstają bieżące produkcje filmowe, przeprowadzona została kampania promocyjna nowego showroomu zobacz film. Marta Cała-Sturzbecher pełni rolę rzecznika prasowego, reprezentując klienta w kontaktach z mediami.
W styczniu 2017 oddano nową stronę interetową w wersji angielskiej zobacz stronę. Obcenie trwają też prace nad kolejnymi wersjami językowymi. W styczniu agencja MOMA przygotowywała dział handlowy do największych w Europie Targów Dekoracji Świątecznych Christmas World organizowanych we Frankfurcie. 

 


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';