Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Kawiarnia Tukan Brasil Cafe

To jedna z naszych mniej typowych, ale zdecydowanie ulubionych realizacji.

Kiedy zgłosiły się do nas dwie Panie – inwestorki, a dzisiaj właścicielki kawiarni Tukan Brasil Cafe w Tychach, pytając o możliwość współpracy, uznaliśmy, że to bardzo ciekawe wyzwanie. Inwestorki dysponowały lokalem i wiedziały, że kawiarnia ma podawać najlepszą kawę w mieście. Reszta była po naszej stronie.
Do naszych zadań należało: określenie idei miejsca, kreacja nazwy, identyfikacja wizualna, a także zmiany w wystroju wnętrza. Pracy było bardzo dużo, ale dzisiaj podsumowujemy naszą współpracę słowem SUKCES.
Tyszanie pokochali Tukana, cały czas przybywa stałych klientów, a właścicielki stale ulepszają menu i planują kolejne akcje dla odwiedzających.
Kawiarnia nie ma strony internetowej. Z uwagi na niewielki budżet zrezygnowaliśmy z tego narzędzia, kładąc nacisk na dobrze prowadzoną stronę w portalu społecznościowym. Planowane są kanały w kolejnych portalach, ale wszystko w swoim czasie.

Kawiarnia Tukan Brasil Cafe znalazła swoje miejsce na mapie Tychów. A my „zrobiliśmy ” sobie swoją ulubioną kawiarnię. Przy okazji – zapraszamy na kawę 🙂

Zdjęcia: Studio MUNA

[galeria:93]


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';