Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Każdy biznes musi działać strategicznie!

Zanim social media stały się oficjalnym kanałem komunikacji sfery biznesowej, a promocja w internecie ograniczała się do strony www o charakterze wizytówki, prowadzenie działań marketingowych wydawało się stosunkowo proste.
[more]
Do dyspozycji mieliśmy głównie kosztowną reklamę w mediach tradycyjnych, ulotki, plakaty, reklamę outdoorową i imprezy o charakterze wystawienniczym. O wykorzystaniu poszczególnych narzędzi decydował z reguły budżet.

Dziś w dobie aplikacji, zaawansowanych narzędzi automatyzacji marketingu, rozwiniętych pod kątem sprzedaży kanałów social mediów i wciąż zmieniających się algorytmów różnych e-narzędzi, przedsiębiorcy nie są w stanie optymalnie prowadzić działań promocyjnych i świadomie budować marki.

Niestety nie każda firma może pozwolić sobie na zatrudnienie specjalisty ds. marketingu lub skorzystanie z outsourcingu usług marketingowych. Jednak każdy, nawet najmniejszy biznes, powinien działać strategicznie. Nieważne, czy jest na początku drogi, czy w okresie rozwoju. Strategia marketingowa pomaga określić tożsamość marki, wyznaczyć cele i zaplanować działania nastawione na ich realizację. Z kolei działania realizowane z doświadczeniem i techniczną wiedzą są skuteczniejsze i mniej ryzykowne finansowo. Mikro i małym przedsiębiorstwom zostaje samodoskonalenie i ciągłe pogłębianie wiedzy tak, by móc skuteczniej i bardziej optymalnie prowadzić działania.

Teraz dzięki dofinansowaniu w ramach programu PARP i Bazie Usług Rozwojowych (http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl)  mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą rozwijać swoje kompetencje, korzystając z wiedzy i doświadczenia specjalistów i ekspertów, jednocześnie ponosząc niewielkie nakłady finansowe.

Nasza agencja na co dzień pracuje z dużymi markami, z przyjemnością jednak dzielimy się naszą wiedzą jako trenerzy i coach’owie.  Wspólnie z naszym partnerem Exbis Eksperci Biznesmenom Szopa i Szóstak sp. j. planujemy organizację szkoleń z zakresu marketingu. W najbliższym czasie zapraszamy na szkolenie przedstawicieli branży halth&beauty. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają solidną dawkę wiedzy z zakresu strategii marketingowej, narzędzi promocji i budowy wizerunku marki.

Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji tu: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=97651&preview=1

W razie konieczności wsparcia w procesie pozyskania dofinansowania prosimy o kontakt pod numerem telefonu 500 200 930. Przedsiębiorców zainteresowanych innymi tematami, a chcących uzyskać dofinansowanie także prosimy o kontakt.  

Zachęcamy tez do podnoszenia kompetencji biznesowych w innych obszarach biznesowych jak zarządzanie, obsługa klienta, rozwój osobisty, negocjacje.  Polecamy kontakt z naszym partnerem  Exbis Eksperci biznesmenom.


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';