Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Konferencja #3 MarketingProgress za nami

Dwa dni wykładów i warsztatów za nami. Głowy mamy pełne informacji nt. nowych narzędzi, które jesteśmy gotowe zaproponować naszym klientom.
[more]

Marketing zmienia się w tak szybkim tempie!

Wybrałyśmy konferencję #MarketingProgress, bo jej głównym założeniem było powiązanie marketingu i sprzedaży. Nie jest to temat łatwy i bywa, że przełożenie działań komunikacyjnych na podniesienie wyników sprzedażowych nastręcza problemów. Dlatego potwierdzamy: związek marketingu i sprzedaży to małżeństwo z rozsądku. Czasami wolałybyśmy korzystać z narzędzi efektownych, ale na pierwszym miejscu stawiamy cele naszych klientów. Dlatego z rozwagą proponujemy narzędzia mierzalne i w naszej opinii efektywne.
Przez dwa dni wiele się działo i o wielu tematach rozmawiałyśmy z innymi specjalistami m. in. o: nowych trendach w SEO i optymalizacji stron, copywritingu, video (o tym więcej wkrótce) i content marketingu (nadal aktualne jest zeszłoroczne CONTENT IS KING). 

Marketing szybko się zmienia i przeżyje ten, kto potrafi nie tylko  dostosować się do zmiennego otoczenia, ale także wykorzystać współczesne narzędzia komunikacji.


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';