Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Konferencja marketingowa Key Words

W lutym odbyła się pierwsza konferencja marketingowa „Key-Words”. Agencja marketingowa MOMA – we współpracy z agencją Silence – zaprosiła śląskich przedsiębiorców do Muzeum Śląskiego na merytoryczne spotkanie, poświęcone zagadnieniom związanym z szeroko pojętym marketingiem internetowym.
[more]
Cztery tematy, czworo prowadzących i pełna sala, wypełniona uczestnikami, chcącymi dowiedzieć się więcej na temat strategicznego budowania stron internetowych, pozycjonowania i tego, jaki wpływ na nie ma publikowana treść. Część merytoryczną zamknął wykład na temat wykorzystywania kanałów on-line do budowania marki osobistej. Konferencja zakończyła się networkingiem w kawiarni Moodro (jedno z najmilszych miejsc w Katowicach!).

Zobaczcie filmowe podsumowanie konferencji marketingowej „Key-Words”.

„Key-Words” to wydarzenie, które organizowaliśmy, chcąc sprawdzić, jakie potrzeby w obszarze marketingu mają śląscy przedsiębiorcy. Byliśmy przekonani, że zaproponowane tematy są ciekawe, a ich prezentacja da wiele wartości naszym gościom. Chcieliśmy jednak poznać ich opinie i dowiedzieć się tego, jakie oni sami mają potrzeby w kontekście kolejnych spotkań z marketingiem. Temu służyły ankiety, które zebraliśmy wraz z końcem konferencji. Poza wieloma pozytywnymi ocenami otrzymaliśmy bardzo dużo wskazówek co do oczekiwań naszych gości. To pozwoliło nam z kolei ułożyć plan… kolejnej edycji.

Ale o tym więcej informacji niebawem!

MA


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';