Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

MOMA partnerem Międzynarodowych Targów Poznańskich

Nowy Rok rozpoczynamy z nowym partnerem u boku – Agencja Marketingowa MOMA rozpoczyna współpracę z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi!
[more]
Niewiele jest miejsc w Polsce, do których przybywają przedstawiciele biznesu z całego świata i z różnych branż. Ale jednym z nich na pewno jest Poznań, a dokładnie teren Międzynarodowych Targów Poznańskich.

MTP są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. Dziś to lider polskiego przemysłu targowego – posiada ok. 50% udziałów w całym rynku targowym w Polsce, w cyklach rocznych lub dwuletnich odbywa się tutaj ponad 100 imprez targowych. Organizowane wydarzenia przyciągają niczym magnes – każdego roku odwiedza je ponad 1,1 mln osób!

Od tego roku nasza agencja dołoży swoją cegiełkę do sukcesu wydarzeń MTP. Podczas organizowanych imprez targowych będziemy prowadzić warsztaty i wykłady z obszaru bardzo szeroko pojętego marketingu, kształcąc w tym zakresie przedsiębiorców z całego świata.

Już teraz zapraszamy na pierwsze nasze wspólne przedsięwzięcie. Od 30 stycznia do 2 lutego na terenie MTP odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Podczas pierwszego dnia tego wydarzenia Marta Cała-Sturzbecher poprowadzi wykład na temat budowania marki i planowania komunikacji marketingowej w branży budowlanej.

Zapraszamy do uczestnictwa oraz do śledzenia naszych kolejnych wspólnych działań – informacje pojawią się na pewno tutaj i na naszych profilach w social media.


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';