Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

MOMA wita Artura na pokładzie!

Do zespołu MOMA dołączył Artur Koclęga. W agencji będzie odpowiedzialny za koordynację projektów i produkcji, związanych z realizacją strategii obsługiwanych marek.
[more]
Artur Koclęga swoje doświadczenie zawodowe zgromadził pracując m.in. w TVP Katowice i agencjach Formind i Scan-Motopol. Uczestniczył też w pracach Zespołu Roboczego ds. Promocji Rady CSR przy Marszałku Województwa Śląskiego. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.
W przeszłości Artur pracował jako kierownik produkcji programów informacyjnych w TVP Katowice, tworzył scenariusze do spotów reklamowych i był autorem programów sponsorowanych. Do jego zadań, jako pracownika agencji marketingowych, należała kreacja i prowadzenie kampanii dla ogólnopolskich marek.

Artur, witamy!

MO i MA


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';