Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

MOMA z Grupą CARGO Sp. z o.o.

Nadeszła jesień, robi się coraz chłodniej… ale w MOMA wciąż gorąca atmosfera! Właśnie rozpoczynamy przygodę z kolejnym klientem, tym razem z branży transportowo-edukacyjnej.
[more]
Grupa CARGO oferuje wszystko, czego potrzebują kierowcy: kursy i szkolenia, możliwość doskonalenia techniki jazdy (m.in. na torze kartignowym i driftingowym). Są multifachowcami w zakresie transportu i szeroko pojętej edukacji transportowej – kształcą kierowców nowych i zawodowych, operatorów sprzętu ciężkiego i wózków jezdniowych, realizują różnego rodzaju projekty unijne i doradzają biznesmenom.

Potrzebują jednak wsparcia w działaniach strategicznych i media relations – a agencja marketingowa MOMA dziś zaczyna odpowiadać na tę potrzebę. Mamy głowy pełne pomysłów i już czekamy na efekty wspólnej pracy!


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';