Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

MOMA z Projektmebel Sp. z o.o.

Po opracowaniu i prezentacji strategii i planu marketingowego przed Zarządem i zespołem Projektmebel Sp. z o.o. agencja marketingowa MOMA miała podwójny powód do zadowolenia.
[more]
Plan marketingowy, zaakceptowany przez Zarząd, jest zazwyczaj prezentowany całemu zespołowi podczas sesji wprowadzającej go do realizacji. Cieszy nas, kiedy członkowie zespołu reagują z optymizmem na wybrane pomysły i narzędzia. Oznacza to bowiem ich duże zaangażowanie na późniejszych etapach realizacji planu. Po spotkaniu otrzymałyśmy informację, że Zarząd podjął decyzję o podjęciu stałej współpracy z naszą agencją. Zaczynamy zatem niełatwą, ale bardzo ciekawą pracę nad realizacją postanowień planu.


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';