Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Nowy format współpracy – DAGMA płytki łazienki

DAGMA Sp. z o.o. na polskim rynku prosperuje już od 29 lat. Działalność firmy obejmuje trzy obszary: dystrybucję rozwiązań bezpieczeństwa IT, szkolenia i najem pomieszczeń konferencyjnych oraz dystrybucję ceramiki budowlanej i wyposażenia łazienek.
[more]
DAGMA płytki łazienki od dłuższego już czasu poszukiwała odpowiedniego partnera ds. marketingowych… i znalazła nas! Agencję marketingową MOMA czeka gorący okres wielu zmian oraz praca nad tym, żeby zmiany te były komunikowane w sposób nieprzypadkowy, przemyślany, strategiczny.

Jak wiecie, strategia marketingowa to nasza specjalność – sięgamy więc wzrokiem o wiele dalej i już planujemy dalszą współpracę!


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';