Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Nowy MOMAK w zespole!

Do zespołu MOMA dołączyła Patrycja Sopalska, obejmując stanowisko Head of PR. Tym samym została w agencji głównym specjalistą ds. relacji medialnych. [more]Patrycja prowadzi obsługę komunikacyjną Areny Gliwice we współpracy z Martą. 
 
Do MOMY Patrycja przeszła z Grupy PRC. Tam, jako Dyrektor Działu Zarządzania Projektami, była odpowiedzialna za projekty z zakresu marketingu, komunikacji medialnej, event marketingu oraz promocji podmiotów prywatnych i spółek samorządowych. Obsługiwała m.in. Europejski Kongres MŚP w Katowicach, Technopark Łódź, Miasto Piotrków Trybunalski, MASTER – Odpady i Energia oraz zajmowała się organizacją wydarzeń i konferencji branżowych. 

Baaaardzo się cieszymy!


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';