Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Outsourcing działań marketingowych od zaraz!

Coraz więcej firm odczuwa potrzebę profesjonalnego działania na polu komunikacji z otoczeniem. Co więcej – coraz większa ilosć przedsiębiorstw docenia formę (współ)działania, jaką jest outsorcing. Nas to cieszy, bo na bazie powyższych doswiadczeń do klientów agencji marketingowej MOMA dołączyły dwie kolejne wspaniałe marki – NDG Medical i IPB.
[more]
O tym, że outsorcing niesie wiele korzysci nie trzeba było przekonywać NDG – firmy, która sama swiadczy tego typu usługi. Wymienić warto choćby koszty zatrudnienia specjalisty na etacie w porównaniu do kosztów zatrudnienia wielu specjalistów w ramach jednego podmiotu zewnętrznego (w tym przypadku MOMA :)). Kilku naszych klientów przerabiało różne formy współpracy ze specjalistami, łącznie z zatrudnieniem. Po zderzeniu z mało satysfakcjonującymi efektami doszli do wniosku, że tylko współpraca z zewnętrzną firmą pozowli na egzekwowanie realizacji zaplanowanych działań.
Inne firmy prowadzą działania marketingowe we własnym zakresie. Jednak przychodzi moment, kiedy działania na rynku wymuszają zmianę – firma musi zacząć działać w sposób strategiczny i zaplanowany. W takim momencie spotkalismy się z IPB.
Dziękujemy za zaufanie. Ruszamy do pracy 🙂

MO i MA


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';