Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Outsourcing marketingu

Ponad 50 % polskich przedsiębiorstw ma sformułowaną strategię marketingową. W prawie 35 % funkcjonuje ona w formie spisanej, a w 22 % firm znajduje się „w głowie” osób zarządzających – wynika z raportu Mind Progress Group i Instytutu Badawczego IPC.

Z naszych obserwacji wynika jednak, że nawet, jeśli strategia firmy została spisana, firmy i tak nie realizują jej zapisów. Powodów jest wiele: brak czasu, niedostatki kadrowe, brak umiejętności. Współpraca z nami rozwiązuje powyższe problemy. A to przecież nie wszystkie zalety takiej formy współpracy. 

Stała współpraca z klientami oznacza, że tworzymy ich zewnętrzne działy marketingu. Mamy szeroką wiedzę i duże doświadczenie, a także działamy w zespole. Korzystamy przy tym ze wsparcia specjalistów. Czuwamy nad realizacją strategii lub planu marketingowego, dbamy o budżet i proponujemy najnowsze narzędzia marketingowe. Jedna zatrudniona na etacie osoba nie podoła takiemu wyzwaniu. 

W ramach stałej współpracy:

  • kontaktujemy się z zewnętrznymi wykonawcami
  • koordynujemy produkcje materiałów promocyjnych, sprzedażowych, informacyjnych itp.
  • szkolimy i edukujemy załogę
  • prowadzimy działania z obszaru marketingu wewnętrznego
  • komunikujemy się z grupami docelowymi firmy 
  • reagujemy na zmiany otoczenia

Czy to działa? Tak! Mamy na to twarde dowody 🙂


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';