Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Pakiet na start

(nie tylko dla start-up’ów)

Narodziny nowej marki są jak narodziny dziecka. Zanim zacznie się komunikować, musi zyskać swoją tożsamość.
W ramach pakietu na start opracowujemy strategię marki, określamy jej przewagę konkurencyjną, wyznaczamy segmenty klientów i opracowujemy persony, z którymi marka będzie się komunikowała w przyszłości.  W ramach strategii  pozycjonujemy ofertę: określamy korzyści i główny przekaz, jakim będziemy się posługiwać, budując content.

Kiedy nasze dziecko ma już imię, nazwisko, a także osobowość i unikalny charakterek, ubieramy je w odpowiedni strój, czyli opracowujemy księgę identyfikacji wizualnej. W ramach księgi powstaje logo marki w różnych wariantach, a także wszystkie projekty do produkcji materiałów niezbędnych do promocji marki i sprzedaży produktów.

Klient otrzymuje nie tylko materiały, ale swoistego rodzaju drogowskazy do prowadzenia działań marketingowych i sprzedażowych.

W ramach pakietu na start najczęściej opracowujemy briefy reklamowe dla producentów stron www czy filmowych, przygotowujemy strategie na social media, opracowujemy teksty.
Zakres prac jest wynikiem samej strategii (proponowane narzędzia), ale też indywidualnych uzgodnień z inwestorem.


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';