Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Parzenie kawy, kserowanie i praca w agencji marketingowej

 Zwykle posługujemy się referencjami, pochodzącymi od klientów. Dzisiaj sytuacja odwrócona, ale tak nas mile zaskoczyło to, co napisała Żaneta, nasza stażystka, że chcemy się tym z Wami podzielić.
[more]
„Zawsze wyobrażałam sobie praktykę jako fachowe parzenie kawy, ekspresowe kserowanie stosu papierów czy porządkowanie dokumentów, których uporządkować się w żaden sposób nie da. Z taka myślą przyjechałam na spotkanie do Agencji Marketingowej MOMA i bardzo szybko zostałam mile zaskoczona. Nie musiałam ani parzyć kawy, ani kserować a tym bardziej porządkować. Zostałam obdarzona zaufaniem i od razu przystąpiłam do pracy. Mogłam poczuć się jak jeden z pracowników tętniącej życiem agencji. Odkryłam, jak pracuje się w świecie pełnym profesjonalizmu, dotrzymywania terminów i zwracania uwagi na każdy detal. Każdego dnia mogłam odkrywać tajniki świata marketingu i odnajdywać najlepsze rozwiązania. Myślę, że na pewno wrócę do MOMY – jako pracownik lub jako klient. Pragnę serdecznie podziękować p. Marcie i p. Monice, które umożliwiły mi zdobycie wspaniałego doświadczenia i pozwoliły mi poczuć się jak ważne ogniwo, w maszynie działającej na najwyższych obrotach.”
 
Żaneta, będziemy tęsknić.


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';