Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Po co MOMA strona?

Agencja marketingowa MOMA jest młoda i jednocześnie doświadczona (jak najbardziej poszukiwany pracownik na rynku pracy). Powstała z połączenia dwóch marek, prowadzonych przez Monikę Śleziońską (PROKWADRAT) i Martę Cała-Sturzbecher (MunaPR).
[more]
Dzięki nowej stronie internetowej prezentujemy zrealizowane przez nas osobiście projekty. Chcemy, aby nasi obecni i potencjalni klienci odkryli w nich nasz sposób myślenia, podejście strategiczne. Strona pokazuje też pełne spektrum naszych działań, zaprezentowane w ofercie. Nam się podoba. Jesteśmy przekonane, że Wam też.  


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';