Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Public Relations

Istotą public relations jest komunikacja

Public Relations jest komunikacją. Ale nie przypadkową, bezcelową, bezwładną. To precyzyjnie zaplanowany strumień komunikatów, skorelowany z kanałami, którymi płynie. To niezwykle ważny element, bo zdarza się, że firmy realizują świetne plany i działania, a otoczenie postrzega ich działalność negatywnie. Po prostu firmy nie umieją mówić o swoich działaniach i zaletach, nie umieją o sobie opowiadać. My umiemy i robimy to w imieniu naszych klientów.

Public Relations może być wyodrębnione spośród pozostałych obszarów, które oferuje MOMA i realizowane w ramach osobnych projektów komunikacyjnych. Jednak zasadne jest, kiedy PR wynika z przygotowanej przez nas wcześniej strategii i jest jej częścią.


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';