Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Start-up 3FlowSolutions w gronie klientów MOMA

Opracowanie strategii komunikacji i wprowadzenie marki na rynek, a także obsługa 360 stopni – oto zakres działań agencji MOMA na rzecz marki 3FlowSolutions, producenta suplementów diety dla kobiet – slim#FLOW.[more]
E-commers to najszybciej rozwijająca się gałąź rynku w Polsce. W tym obszarze w maju zadebiutowała teraz spółka 3FlowSolutions, wchodząc na rynek z nową marką – slim#FLOW. Działania, prowadzone przez agencję MOMA dla slim@FLOW, obejmują m.in. działania w social media (prowadzenie komunikacji i działania reklamowe), marketing automation oraz działania wizerunkowe. 


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';