Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Strategiczny koniec roku

Mówią, że najlepszym momentem na zmiany, planowanie i „nowe otwarcie” jest początek Nowego Roku. Dla klientów agencji marketingowej MOMA takim momentem jest… grudzień. Plany, harmonogramy i budżetowanie to żywioł tego zimowego miesiąca. Bo wspólnie wychodzimy z założenia, że lepiej wziąć sprawy w swoje ręce zawczasu i wejść w Nowy Rok z dobrym planem i gruntownym przygotowaniem na nowe.
[more]
Z tego założenia wyszło dwóch nowych klientów MOMA: pracownia architektoniczna DNA WORKS i agencja ślubna Perfect Moments. Obydwie firmy, które co prawda działają w różnych branżach i wyznaczają sobie różne cele, chcą planować swoją przyszłość i rozwój firmy w oparciu o strategiczne podstawy. 
Dziękujemy za zaufanie. Z radością bierzemy się do pracy!


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';