Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

W służbie standardom. Exbis we współpracy z MOMA partnerami sieci Stokrotka

Łączenie sił, uzupełnianie kompetencji i wiedza płynąca z różnych doświadczeń – oto siła partnerstwa, jakie nawiązaliśmy z firmą doradczą Exbis. Od kilku lat trwa nasza współpraca na różnych polach. W tym roku zaowocowała wspólnie realizowanym projektem dla sieci Stokrotka.[more]
 
Stokrotka powołała nas do pracy w temacie związanym ze standardami obsługi klienta. Projekt składa się z kilku etapów, a nasze – MOMA’owe i Exbis’owe kompetencje przeplatają się w sposób gwarantujący skuteczność oferowanych rozwiązań. Po stronie MOMA największą siłą jest wsad strategiczny do nowopowstających materiałów. Exbis wkłada w projekt całą moc doradczego i szkoleniowego doświadczenia.
 
Więcej zdradzić nie możemy. Jest nam jednak niezmiernie miło, że Stokrotka, z wielu ofert, wybrała właśnie naszą. To potwierdzenie naszych kompetencji i wyczucia potrzeb klientów. Dowodem będzie dobrze zrealizowany projekt. 


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';