Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Eurowizja Junior w Arenie Gliwice

Mamy to! Hala Arena Gliwice będzie w tym roku gospodarzem Eurowizji Junior, a MOMA będzie relacjonować dla was przygotowania i przebieg tej niezwykłej imprezy.

Eurowizja Junior to dziecięca wersja największego, najbardziej widowiskowego i najbardziej znanego konkursu piosenki na świecie. Swojej dorosłej wersji nie ustępuje ani rozmachem, ani poziomem artystycznym. W ubiegłym roku tryumfowała na nim nasza reprezentantka, 13-letnia Roksana Węgiel, która podbiła serca widzów piosenką „Anyone I Want To Be” i dlatego w tym roku konkurs, po raz pierwszy w historii, będzie się odbywał w Polsce.

Nie ma drugiego takiego miejsca, które pasowałoby do tej imprezy lepiej niż Arena Gliwice – jedna z największych i najnowszych hal widowiskowych w Polsce. Młode głosy zabrzmią w młodej Arenie!

Cieszymy się ogromnie z sukcesu Areny Gliwice, za której komunikację od roku mamy przyjemność odpowiadać. MOMA opracowała strategię marketingową obiektu; reprezentujemy Arenę Gliwice w mediach, współtworzymy jej profile w mediach społecznościowych i komunikację poprzez kanały oficjalne.

Spotkajmy się w Arenie Gliwice na Eurowizji Junior!

 


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';