Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Wyjątkowe kobiety w RIG Katowice – Pierwiastek K!

Inspirujące kobiety i ich inspirujące historie ich biznesów, dyskusje w kuluarach, porady urodowe i degustacje pyszności od Planety Smaku i Catering Arts. To właśnie Pierwiastek K! w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

Pierwiastek K! to spotkanie mające na celu integrację kobiet z regionalnego środowiska biznesowego reprezentujących różne dziedziny – od projektowania biżuterii po transport ciężki. 8 marca w RIG bogaty był w inspirujące spotkania i wystąpienia, m.in.: Roma Skuza i Bogna Polańska, właścicielki marki Bro.Kat przekonywały, że nie ma rzeczy niemożliwych; Joanna Laskowska kierująca Biurem Rekrutacji Studentów Międzynarodowych na Uniwersytecie Śląskim wskazywała, jak czerpać z różnorodności, a stylistka Izabela Jakubek ostrzegała przed złodziejami wizerunku. Jak skutecznie używać mediów społecznościowych opowiedziała Gabriela Cerowska, nasza Head od Project Management, a Marta Cała-Sturzbecher poprowadziła całą konferencję.

Ważnym puntem programu był panel dyskusyjny pt. „Siła jest kobietą”, do którego zaprosiliśmy dziennikarkę Radia Katowice Gabrielę Kaczyńską, polską Angelinę Jolie i radną sejmiku śląskiego – Katarzynę Stachowicz, członkinię Zarządu ds. Finansowania Transportu Ciężkiego Aureus Justynę Kłosowską oraz właścicielkę Kancelarii Prawnej IURISCO Edytę Przybyłek.

Tego wyjątkowego dnia były też z nami: zespół Frele, dyplomowana trenerka oraz psycholożka biznesu Karolina Hudowicz, dyrektorka Oddziału Śląskiego Izby Coachingu Barbara Lech, twórczyni „Skrzydeł sukcesu” i organizacji „Arena Biznesu Dorota Mastalska, Project Manager GIRLBOSS Daria Stasiak, a także marki Dr. Belter Polska, Paese Cosmetics, Perfect Group Panewnicka 201, Nail Room Silesia, Oasi Verde Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego, Vanilla Body Shop.

Imprezę organizowały wspólnie agencje MOMA i FAME PR oraz RIG Katowice.

Zaproszenie Marty i Gabrysi na spotkanie -> kliknijcie tu: K!


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';