Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Nowy klient MOMA i nowe wyzwania. Czyli to, co lubimy najbardziej!

Nie zawsze możemy pochwalić się nowymi, podpisanymi kontraktami. Chociaż często aż trudno nam się powstrzymać ;D Jednak ustalenia z naszymi partnerami dotyczą także ochrony ich tajemnic, planów i strategii, dlatego zobowiązanie do dyskrecji jest najważniejsze i nie ma od niego odstępstw.

Dlatego też miłym jest fakt, że możemy uchylić rąbka tajemnicy i pokazać Wam powody, dla których klienci wybierają właśnie agencję marketingową MOMA :DDD

Na pytanie o to, dlaczego nasz nowy klient wybrał naszą agencję spośród kilku innych, padła odpowiedź:

Dobrze zrozumiały Panie nasze potrzeby, które nie były na tamtym etapie konkretne i przedstawiły Panie na tej podstawie ofertę, która dobrze odpowiadała naszym potrzebom i była w naszej ocenie rozsądna cenowo. Założyliśmy na tej podstawie, że będą Panie elastycznie podchodziły do tematów związanych z projektem rebrandingu. Żadna z firm, z którymi rozmawialiśmy nie przedstawiła tak kompletnej oferty na podstawie tych samych informacji, które przekazaliśmy Paniom.

Cieszy nas to ogromnie! Staramy się zawsze stanąć na wysokości zadania i odpowiedzieć na bardziej lub mniej skonkretyzowane potrzeby. Przewidujemy tok współpracy na bazie naszego doświadczenia i projektujemy ją, prezentując naszą wizję potencjalnym klientom.

Współpraca – bardzo satysfakcjonująca i angażująca – w toku. Działamy!!!

 


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';