Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Obsługa medialna Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Zrobiliśmy to! EKMSP zakończył się i we wspólnym gronie osób zaangażowanych w medialną obsługę Kongresu podsumowaliśmy ją baaaardzo pozytywnie. Ponad 180 dziennikarzy i 8000 uczestników! Wow!

MOMA jako zespół dała radę. Ale MOMA to ludzie, którzy za tym stali. I im należą się podziękowania i gratulacje. Wszyscy pracowaliśmy ciężko w ostatnich dniach, ale są osoby, którym należą się wyjątkowe podziękowania: Agnieszka – koordynowała projekt i niemal zamieszkała w ostatnich tygodniach w RIGu; to ona zaprosiła tych dziennikarzy i dzięki niej patroni patronowali Kongresowi. Patrycja – konferencja prasowa: zaproszenia, potwiedzenia, przygotowanie, mistrzowskie prowadzenie. Gabriela – koordynacja social media Kongresu. Czujecie to? Ogarnęła tą machinę. I sprawdzała nas. To brzmi jak mission impossible. I jak zawsze zrobiła to na najwyższym poziomie. Iwona – wiele tekstów kongresowych (tych do mediów i social mediów) wyszło spod jej pióra. Zawsze ratuje nas tekstem, który wiemy, że jest najlepszą możliwą wersją. No i ten spokój… JI Patryk! Patryka nawet jeszcze Wam nie przedstawiliśmy (ach to przedkongresowe zamieszanie!), a to bardzo odważny facet – zdecydował stażować w naszym mocno sfeminizowanym gronie przez rok. A na Kongresie był wszędzie: na panelach, na targach, ogarniał zaplecze i załatwiał rzeczy z kategorii ‘trudne’. Muszę też wspomnieć o Patrycji, naszej byłej stażystce, która jakoś nie może się z nami rozstać 😉 Wolelibyśmy, żeby w ogóle się nie rozstawała, bo jak dołączyła do zespołu w trakcie Kongresu, to działała, jakby była od początku. Pati, super, że byłaś z nami.

Ewa – niby spoza teamu, ale przecież wspólny press office zbliża 😉 Ewa wyznaczała kierunki, sterowała wszystkim i dawała nam wytyczne. A Martin, drugi mężczyzna w tym teamie, był zawsze na miejscu i wiedział to, czego nie wiedział nikt.

Powiem tylko jedno: DZIĘKUJĘ!!! Jesteście super.

To pisałam ja, Marta.


Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';