Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

MMnews

Promocja rewitalizacji miasta - czy potrzebna?
Przy okazji tworzenia podręcznika promocji rewitalizacji wiele rozmawialiśmy nt. tego, czy włączanie mieszkańców w te procesy jest ważne i dlaczego oraz czy promocja prowadzonych działań jest potrzebna.
MOMA autorem podręcznika!
Duma nas rozpiera! Podręcznik promocji rewitalizacji i zarazem pilotażowego projektu, realizowanego w Bytomiu jest już w naszych rękach!
MOMA na Uniwersytecie Ekonomicznym
Obcohdzy Śląskiego Tygodnia Przedsiębiorczości rozpoczął Dzień Biznesu w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. MOMA miała okazję być jego częścią.
Standardy obsługi a dzisiejszy klient
Obecnie firmy coraz rzadziej konkurują produktami lub usługami. W niemal  każdej branży obserwujemy też zrównanie cen towarów i usług o podobnej jakości. Zatem na jakiej podstawie firmy budują dziś przewagę konkurencyjną? 
Ewa De Luca i MOMA - współpraca z rozmachem
Pani Ewa De Luca znalazła naszą agencję w sieci i zdacydowała, że chce z nami pracować. My po pierwszej rozmowie też byłyśmy już do tego przekonane. I tak z dumą stałyśmy się wykonawcą strategii budowania marki osobistej Ewa De Luca.
Nowy MOMAK w zespole!
Do zespołu MOMA dołączyła Patrycja Sopalska, obejmując stanowisko Head of PR. Tym samym została w agencji głównym specjalistą ds. relacji medialnych.
Nowej marce na Śląsku mówimy Wellcome!
Wellcome Home wybrało agencję do obsługi komunikacyjnej.  Jest nią MOMA! Wspólne działania rozpoczęły się już w czerwcu od research’ów i przygotowań do warsztatów strategicznych. Te z kolei odbyły się z początkiem lipca i zaowocowały strategią komunikacji marki. Teraz czas na wprowadzenie marki na rynek!

Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';