Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Program ‘Sternik’, czyli kierunek na marketingKilka tygodni temu zakończyliśmy projekt ‘Sternik’, realizowany we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. W ramach projektu do naszego zespołu na kilka miesięcy dołączyły trzy studentki – Ola, Sandra i Sandra :-) Kreatywne, pełne zapału i pomysłów dziewczyny wniosły dużo pracy i energii do projektów, które im powierzyliśmy.

Zapewne dla stażysty, rozpoczynającego pracę w nowym miejscu, niełatwo jest wejść w funkcjonujący zespół. Tym lepiej, że stażowe MOMAKI dołączyły do nas zespołowo. Ale to nie jedyna zaleta. Każda z dziewczyn ma przecież inne kompetencje, lepiej czuje się w realizacji konkretnych zadań i wniosła do MOMY swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Dlatego poza twardą wiedzą (bardzo dbamy o to, żeby każda osoba, która styka się z naszą agencją - czy w formie praktyki czy stażu – miała poczucie dobrze wykorzystanego czasu) nasze nowe zawodowe koleżanki miały okazję nauczyć się elementów zarządzania projektami oraz delegowania i kontroli zadań.

Dla nas to też nie była prosta sprawa. Nie podchodzimy rutynowo do żadnego projektu. Do akcji ‘staż’ też! Przygotowaliśmy założenia dla specjalnych projektów stażowych i każda ze studentek dostała do realizacji swoje własne momowe przedsięwzięcie; mogła je kreować i prowadzić (pod naszym okiem) od początku. To wymagało od nas wielu godzin spotkań, omawiania założeń i kontrolowania działań. Jednak z perspektywy czasu widzimy, jak wielki wkład pracy dziewczyny włożyły w momowe działania.

Wraz z końcem stażu nie zakończyła się nasza znajomość. Czekamy na moment, kiedy znów będzie okazja do wspólnych działań. A tymczasem cieszą nas okazjonalne kontakty i słowa Sandry, która napisała:

„Moja praktyka, którą odbyłam w agencji marketingowej MOMA, to jedno z najprzyjemniejszych doświadczeń zawodowych, jakie do tej pory zdobyłam. Pokazano mi, że w pracy może panować luźna atmosfera, której nie wykluczają codzienne obowiązki. Jestem wdzięczna za przekazaną mi wiedzę i umiejętności oraz empatię, która cechuje cały MOMAkowy zespół. Dodatkowe pozytywne wrażenie wywiera fakt, że nasz kontakt nie urwał się w dniu ukończenia mojej praktyki, a trwa do tej pory. Myślę, że czeka nas jeszcze wiele kreatywnej współpracy".

Stażowe MOMAKI - pozdrawiamy!

Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';