Facebook MOMA LinkedIn MOMA Instagram MOMA
Adres:
ul. 73 Pułku Piechoty 1b, 40-474 Katowice
biuro@moma-marketing.pl
Marta: 664 702 724
Monika: 500 200 930

Wizerunek outsourcingu sił sprzedaży w Polsce - raport branżowy Grupy NDGKoniec roku to czas podsumowań. Kilka dni temu został opublikowany raport branżowy "Wizerunek outsourcingu sił sprzedaży w Polsce" autorstwa naszego klienta - Grupy NDG.

Grupa NDG to eksperci w outsourcingu sił sprzedaży. Działają w branży od blisko 19 lat - dziś swoje doświadczenie przekuwają w raport na temat wizerunku swoich usług.

"Wizerunek usług outsourcingu sił sprzedaży w Polsce" w szczegółowy sposób prezentuje obraz rynku w oczach dwóch grup respondentów: przedsiębiorców oraz przedstawicieli medycznych, farmaceutcznych oraz handlowych. Dodatkowo jeden z partnerów publikacji, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, przeanalizował przekazy medialne na temat branży. 

Raport Grupy NDG to pierwsze opracowanie na temat branży outsourcingu sił sprzedaży w Polsce. 
Duma rozpiera nas tym bardziej, że nasza agencja marketingowa miała duży udział w tworzeniu opracowania.

Oferta współpracy marketingowej

Co agencja marketingowa może zrobić dla Twojej marki - narzędzia i metody pracy

Zintegrowana komunikacja marketingowa to w praktyce połączenie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu (!) narzędzi, obszarów i kanałów dla zwiększenia efektywności komunikacji marki z otoczeniem, a w efekcie – osiągnięcia celów. Przejmując odpowiedzialność za działania marketingowe naszych klientów, działamy kompleksowo, łącząc interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje. Niezależnie od zakresu i obszaru współpracy działamy strategicznie.  

';